MÖBLER / Bord / Matbord 14624397
nr 1462 4397
Matbord
Superellips, design: Bruno Mathsson / Piet Hein, Bredd: 242. Djup: 120 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:14:10
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr